Duhový park - dětský zážitkový areál

Zábavní park

Duhový park - zábava pro děti

DUHOVÝ PARK - DĚTSKÝ AREÁL

DUHOVÝ PARK byl otevřen 1.5.2015 ve středočeské obci TŘEBOVLE
nedaleko východního okraje Prahy.
Najdete v něm 57 atrakcí a her. Vstup na všechny atrakce je v rámci vstupného do DUHOVÉHO PARKU zdarma. V areálu najdete i restauraci, občerstvení, free WiFi a další vybavení.Při příchodu do parku dostanou návštěvníci - hráči jako vstupenku na krk DUHOVÝ PAS s vyplněným jménem nebo přezdívkou hráče. Duhový pas je 16 stránková knížečka s duhovou stužkou na krk. V pase najdete kromě pravidel a mapky parku i 11 hracích stránek. Každá stránka má jinou barvu a jiného zvířecího maskota. Maskoti jsou rozmístěny po parku a mají pro vás připravenou samolepku, stačí je najít a samolepku si nalepit do pasu na příslušnou stránku. Jakmile budete mít nalepeno všech 11 samolepek, můžete navštívit VIP dráhu, kterou naleznete v červeném stanu.


V parku najdete 57 atrakcí a her, které můžete navštěvovat v libovolném pořadí. Jednotlivé atrakce mají různou obtížnost, do všech aktivit se mohou zapojit i dospělí hráči. Atrakce jsou umístěny ve velkoplošných stanech a šapitó různých barev s částečně odkrytými boky. Díky stanům jsou atrakce při nepřízni počasí kryté proti dešti.Některé atrakce, které si pro vás připravili naši maskoti v loňském roce: Nosorožec vám ukáže, jaká zábava je zorbing... Lev vyzkouší vaši rovnováhu, sveze vás na obří lanovce a dříve než vás vypustí do slaměného koryta koloběžkové dráhy, vás pozve na naši rozhlednu... Slon vás ukáže své minigolfové království, zaházíte si kroužky, zahrajete hry a prolezete duhovým tunelem... Had si pro vás připravil air hokej, speciální šlapadla, stavění pyramidy, malování a laserové bludiště... Kanec pro vás hlídá dutou slámovou horu, obří prak, zakopete si s ním na bránu, nebo se povozíte v kolečkové dráze... Tygr, v jeho zóně najdete kuželky, stolní hry nebo zatloukání hřebíků... Zebra vám mimo jiné ukáže jak se hraje kroket, nechá vás sestavit velké puzzle a zahází si s vámi do barevných košů... Opice vás seznámí se svoji nanostřílovou střelnicí, má pro vás i velkoplošné skládačky, také si zde můžete zahrát stolní fotbálek a vyzkoušet svou šikovnost... Žirafa vás protáhne svou překážkovou dráhou nebo vás vyzkouší jak si tykáte s míči všech tvarů a velikostí... Hroch vás pošle najít všechny maskoty Duhového parku, sveze vás na kolotoči, zahrajete si hokej a další hry...Krokodýl vás nechá hledat poklad, skládat tangramy a pokud vám to nebude stačit, můžete si projít velké provazové bludiště...V průběhu sezóny jednotlivé atrakce obměnujeme, ale vždy jich najdete 57Lepší představu o tom, jak areál Duhového parku vypadá
získáte ve fotogalerii ZDE

Vzhledem k omezené denní kapacitě parku doporučujeme rezervaci, nebo zakoupení vstupenek předem. Více o vstupenkách ZDE


DĚTSKÝ ZÁŽITKOVÝ AREÁL DUHOVÝ PARK • info@duhovypark.cz Provozní řád Duhového parku

Zábavní park

Přijďte se bavit do nejlepšího zábavního parku pro děti. Vaše ratolesti se nebudou nudit ani na chvilku a zažijou mnoho dobrodružství s našema hrama a zvířátkama. Vaše zábava je naše radost. Už se na vás těší náš tým.